Přichází Vládce dvou piv!

Právě spouštíme náš osvětově zábavný soutěžní kvíz.

Odměnou pro ty nejlepší v pěti kolech budou pivní podtácky s vlastní podobiznou přímo v hospodě, stejně jako je má náš Míra, a dále měsíční výhra dvou piv.

Mýty a legendy o pivě

Mýty a legendy o pivu a alkoholu, jeho vlivu na zdraví, konzumaci piva v ČR a mnoho dalších témat jsme přetvořili v kvízové otázky tak, aby vás nejen bavily, ale i trošku vzdělávaly. Mini odměnou pro všechny účastníky kvízu, kteří třeba nevyhrají, je pocit, že doušek po doušku ochutnávají znalosti a zkušenosti pivních znalců.

Míra svou správnou míru našel — maximálně dvě piva denně a dost!

Soutěžící, který odpoví na co nejvíce otázek správně, může vyhrát nejen svůj designový podtácek, který umístíme do hospody, ale také se díky kvízu stane Vládcem dvou piv. Dvě piva, tedy umírněná konzumace piva, jsou zdravotně akceptovatelná. U žen je tato denní dávka přibližně poloviční a není tím myšlena každodenní konzumace. 

Soutěžte s námi

Zapojit se do našeho kvízu může každý občan České republiky starší 18 let.
V soutěži si díky otázkám vyzkoušíte své znalosti o pivu a zároveň se dozvíte spoustu užitečných informací. Pravidelně v pěti kolech vám odhalíme sestavu nových otázek, které můžete v rámci časového limitu zodpovědět. Jeden cyklus otázek vám zabere maximálně pár minut. Výherce je určen na základě losování.

Výherce může jednoduše po dobu 30 dnů (od 15. dne po vyhlášení vítěze) využít možnosti navštívit námi vybranou restauraci ve svém okolí, kde bude mít nachystána dvě piva denně (2 × 0,5l) zdarma. Zapojit do našeho kvízu se může každý starší 18 let.

Podrobnější pravidla naleznete přímo u kvízu.