Je libo víkendové pivečko? Zkuste novou K11 přímo z Krušovic

Královský pivovar nám přinesl další zlatavou novinku, dámy a pánové. Jedenáctku z Krušovic, velmi prostě nazvanou K11. Světlý 11° ležák, který je k dostání jenom na čepu, si můžete přijet vychutnat přímo z královských trubek na krušovické Slavnosti piva. Pípy pojedou naplno 15. září 2018 od 12 do 22 hodin.

 

"Ve vůni K11 ucítíte chlebovou nasládlost a chmel."

Popularita jedenáctek v Česku roste

Desítka je málo, dvanáctka zase moc. Češi se čím dál tím víc ptají po chutných  jedenáctkách. Proto Krušovice nezahálely a představily nový světlý ležák K11. Ten do krku klouže s lehkou nasládlostí doprovázenou jemnou a vyváženou hořkostí chmele odrůd Premiant a Žatecký poloraný červeňák.

 

4 druhy sladů pro plnou chuť

Český, karamelový, pšeničný a mnichovský slad dodávají K11 krásnou zlatavou barvu a úžasnou vyváženou chuť. Ve vůni K11 ucítíte chlebovou nasládlost a chmel. I ochutnání začíná hebkou sladovou chlebovostí se slabší a spíše nenápadnou hořkostí, která vás jen lehce zaštípe na jazyku. Pěna je špinavě bílá, ale hustá a dlouho drží.

 

premiant

 

K11 si vychutnejte třeba s poctivým gulášem, hovězím steakem nebo nakládaným sýrem. Pivko je to spíš lehčí, takže se pije skoro samo. Jen nezapomínejte na moje oblíbené pravidlo dvě piva a dost! I když vám do krku nejspíš bude padat rychleji, než byste řekli pěna.

 

Co děláte o víkendu?

Přijeďte vyzkoušet K11 z královských trubek na Slavnosti piva v Krušovicích. Ochutnáte pivo přímo z ležáckého tanku, zasoutěžíte si o pivo na rok zdarma a užijete si natřískaný doprovodný program se spoustou jídla a hudebních hvězd, jako jsou Horkýže Slíže, Vypsaná fixa nebo Richard Krajčo. To si fakt nenechte ujít. Už tento víkend, 15. září od 12 do 22 hodin v královském pivovaru Krušovice.

 

Pijte s mírou na dni Krušovic