Připravte si bystrou mysl. Festivalová sezóna 2018 teprve začíná


Benátská noc v Liberci, Vizovické Trnkobraní, den otevřených dveří Starobrno nebo Slavnosti piva Krušovice. Pokud jste si mysleli, že festivalové léto už pomalu končí, spletli jste se. Ještě to pořádně rozjedeme s naší novou našlapanou chill zónou.

"Zasoutěžte si nebo sebou plácněte do sedacího pytle"


Letní hudební festivaly jsou nekončící party, tancovačkou i gastronomickým zážitkem v jednom divokém balení. K tomu poslednímu určitě patří i alkohol. A protože s alkoholem se to nesmí přehánět, letos se znovu rozjedem do všech koutů republiky s naším stanem Pijte s Mírou. A bude ještě větší, zábavnější a pohodlnější než kdykoliv předtím.

Zasoutěžte si nebo sebou plácněte do sedacího pytle

Každý si chce občas na festivalu oddechnout. A unaveným nohám nebo bolavým zádům nejlépe (a nejzábavněji) ulevíte v naší zóně. Letos jsme ji ještě víc vychytali. Nejdřív si zasoutěžíte o super ceny a potom si můžete pohovět v naší chill-out zóně, třeba v neskutečně pohodlných sedacích pytlích.

 

pijtesmirou tričko 2018

 

Odpočinout si samozřejmě můžete, i když vás zmůže alkohol. To ale nedoporučujeme, protože kdo si na festivalu nezachová bystrou mysl, jen těžko uspěje v našich disciplínách: nošení tácu s pivem, sestřelování míčků s „opilými” brýlemi a už vůbec ne v Mírově kvízu. Proto jako vždy doporučuji dvě pivka a dost.

Když si zachováte čistou hlavu, mnohem víc si festival užijete. Ať už se chystáte na Jarka Nohavicu, Guano Apes nebo Marpa a jeho Trouble Gang, bude to nezapomenutelný zážitek a pěkně střízlivá jízda!

A pokud se na festivaly vydáte autem, stavte se před odjezdem za mnou na stánek a změřte si hladinu alkoholu. Dostanete dárek a možná vás dáme i do síně slávy.

Tak pamatujte, dvě pivka a dost. Na viděnou na festivalech!