Vydejte se na lov s Mírou

Ztrácíte se v džungli letních festivalů? Žádný strach, zkušený lovec festivalových zážitků Míra vás provede. Povinná výbava na tuhle dobrodružnou výbavu? Přátele a rodina, dobrá nálada a střídmost v pití alkoholu. A nezapomeňte se stavit do našeho stanu. Třeba na Trnkobraní budeme letos oba dny. Máme pro vás pár novinek a dokonce jedno překvapení. 

 

"V džungli letních festivalů se postaráme, abyste za volantem byli ve střehu."

Léto zdaleka nekončí. Čekají vás ještě minimálně 4 nabušené festivaly. Na který se s námi vydáte? Nebo přijedete na všechny? My budem na stánku Pijte s Mírou od otevření areálu do odchodu posledního návštěvníka. 

  • Trnkobraní. 16. a 17. srpna. Vizovice. Kryštof, Chinaski, No Name, Lenny, Anna K, Horkýže Slíže, Argema, Škwor, Vypsaná Fixa, Michal Hrůza, Mirai, UDG nebo Visací zámek. Line-up tohohle božího fesťáku je pozvánkou sám o sobě. Tohle bude pěkně divoká jízda. 

  • 31. srpna otevře své dveře pivovar Velké Březno. Na programu je Janek Ledecký, AC-DC revival, Těžkej Pokondr a vynikající ležák na čepu. Tohle bude pohodový den. 

  • Když se na Mendláku vaří pivo, sbíhají se sliny celému Brnu. 7. září vás ale bude na Dny Starobrna kromě vůně čerstvě uvařeného piva lákat i zvuk skvělé hudby. Kromě Chinaski, Eddie Stoilow nebo Queenie vás čeká pivo za 25 Kč a křest nového dresu Komety Brno s autogramiádou hokejistů. 

  • Sezónu zakončíme na Slavnostech piva Krušovice. A bude to zakončení jak se patří. Tomáš Matonoha vás protáhne večerem plným zábavy v doprovodu Tří sester, Wohnoutů nebo Sto zvířat. 

 

Zastavte se na chvíli na stánek Pijte s Mírou

V zóně Pijte s Mírou letos zažijete ještě více zábavy – čeká vás totiž dobrodružství ve stylu Indiana Jonese. Kromě tradičních her o ceny, u kterých tečou slzy smíchu, letos:

  • rozdáme 2× víc triček

  • Chystáme I večerní vizuální show, kterou musíte vidět 

  • Pro večerní řidiče, kteří na našich alkoholtesterech nadýchají nulu, máme připravené jednorázové testery Pijte s Mírou a doživotní místo s fotkou v naší síni slávy. 

 

Myslíme ale i na ty, kteří nějakou tu desetinu promile nadýchají. Protože dobré pivko k fesťákům patří jako syrečky k Olomouci. V džungli letních festivalů vás ale nenecháme ve štychu a postaráme se, abyste za volantem byli ve střehu jako Indy.