Dejte si druhou rundu!

To ode mě moc často neslyšíte, co? V tomto případě, to ale není výzva na bujarou konzumaci, ale pozvání k dalšímu kolu zábavně-osvětové kampaně „Druhá runda“. I tento rok to festivalovým akcím moc nepřeje, a tak se můžeme potkat u kvízu zase jen virtuálně. Nevěste ale hlavu, cena pro ty nejlepší bude skutečná a pivní a s pořádnou čepicí pěny!

Letní období si můžete, vedle vyhlížení volných míst na zahrádkách hospod, zpestřit i našim kvízem, konkrétně každé první tři týdny z měsíce. Startujeme co nevidět, a končíme závěrem srpna. Soutěžit můžete zde.

Odměnou pro tři výherce ve třech kolech soutěže bude výlet do Královského pivovaru Krušovice spojený se soukromou prohlídkou pivovaru a velmi speciální řízenou pivní degustací pod taktovkou pivních someliérů ze Sdružení přátel piva. Zkrátka zážitek pro skutečné pivní nadšence!

Kvíz o bezpečnosti po pití, historii krušovického pivovaru a návykových stránkách alkoholu jsme vytvořili tak, aby vás nejen bavil, ale i trošku informoval a vzdělal. V každém ze tří kol, vylosujeme z těch nejsprávněji odpovídajících jednoho výherce. Ten vyhrává cestu do Krušovic pro sebe a svoji drahou polovičku či kamaráda. Těšit se na vás bude útulné ubytování nadohled od pivovaru a krásné křivoklátské lesy! Zapojit se může každý z České republiky starší 18 let. Zadostiučiněním pro úplně všechny účastníky kvízu je pak vědomí, že doušek po doušku zakusí moudrost a zkušenost pivních znalců a do Krušovic se mohou vypravit třeba hned při dalším Dni otevřených dveří.

I letos se dozvíte spoustu užitečných informací. V průběhu třech měsíců, pravidelně ve třech kolech vám připravíme novou sérii otázek, které můžete v rámci časového limitu zodpovědět. V každém kole se můžete zúčastnit jen jednou. Podrobnější pravidla naleznete na stránce s pravidly.

Tak hodně štěstí a třeba v Krušovicích ahoj!