Fůůů to teda bylo léto!

4 akce, 462 soutěžících, 915 alkohol testů. Tohle léto se fakt vyvedlo. Potkal jsem se s vámi na čtyřech božích akcích. Za zvuků supr muziky jste nadšeně soutěžili v sestřelování pivních plechovek s opilými brýlemi. Taky jste odpočívali v našich chill out zónách a hlavně jste se nechávali zodpovědně testovat na množství alkoholu v těle. Díky za to!

 

Benátská noc byla sice spíš vlahá než teplá, ale stejně pecka

V pátek 27. července jsme se sešli v malebné krajině Liberecka na festivalu Benátská noc. Hrála tam perfektní živá hudba a festival připravil zábavu pro celou rodinu. O to důležitější bylo, aby tam byl i můj tým se svými alkohol testery. Když si chce táta od rodiny dát pivko a pak řídit domů, měl by mít rozhodně jistotu, že už v krvi nemá ani kapku alkoholu.

 

I když nám později odpoledne pěkně sprchlo, spousta z vás si přišla zkusit, jak těžké je, sestřelit plechovku v opilosti. Naše opilé brýle zas jednou zabodovaly a vystřídala si je víc než stovka z vás. Bohužel jsem se nemohl zdržet po celou dobu festivalu, ale to třeba příští rok napravíme.

 Pořádně jsme to rozjeli na Trnkobraní

Ve Vizovicích jsme to rozbalili v sobotu 18. srpna na festivalu Trnkobraní. Spousta hudby, divadla, filmů, ale i ukázek tradičních vizovických a valašských řemesel. Prostě pecka. Nejvíc vás bavila naše odpočinková zóna se sedacími pytli a lehátky, což naprosto chápu. Po propařeném dni je prostě skvělé mít se kam svalit.

Úplně největší radost mám ale z toho, že vás na testování alkoholu přišlo neuvěřitelných pět stovek. To je suverénně nejvyšší číslo, jakého jsme tento rok dosáhli. Jsem nadšený, že jste tak zodpovědní a když už pijete, množství alkoholu si hlídáte.Den Starobrna jsme zvládli na pohodu

Objevil jsem se taky 8. září na Dni Starobrna v pivovaru na brněnském Mendelově náměstí. Tam už alkohol testerů nebylo tolik potřeba, ale to přičítám skvělé dostupnosti šalin, rozjezdů a taky taxíků.

 

 

Těch několik z vás, co jste řídili domů, jsme s nadšením otestovali a dál jsme se vám věnovali na naší oblíbené atrakci. Sestřelování pivních plechovek se změněným viděním pomocí opilých brýlí vám fakt docela šlo. Jen doufám, že to není výsledek častého tréninku… Však víte: dvě piva a dost!Na Slavnostech piva jsme si naplnili pupky k prasknutí

Naprosto úžasné léto jsme zakončili v pátek 14. září v královském pivovaru Krušovice. S opilými brýlemi a na dalších atrakcích si vás zasoutěžilo asi 150. Dalších 220 z vás jsme naučili používat alkohol tester. Celou dobu mi tam voněly pod nos dobroty ze stánků s jídlem, tak doufám, že jste si dali něco na zub i vy. A neměli jste plné pupky jen nové krušovické K11. 

Tak zase příští rok

No a co říct nakonec? Díky moc za letošní léto. Byla to pěkná jízda. Neuvěřitelně nás to s vámi baví a už teď vymýšlíme, co do příštího roku ještě vylepšíme. Můžete se těšit na víc “opilých” her, ale i vymazlenější odpočinkovou zónu. 

Můžete se těšit na víc “opilých” her, ale i vymazlenější odpočinkovou zónu.