Letošní léto stálo za to: 4 open-air akce, přes 600 soutěžících a více než 1 000 rozdaných alkohol testerů

Na tohle léto budu vzpomínat i jako starý vrásčitý Míra. Na čtyřech velkých akcích jsem si s vámi užil nejenom super muziku, ale i spoustu zábavy. Zastříleli jste si do plechovek s opilými brýlemi, prošli slalom s pivním tácem a samozřejmě odpočinuli si v našich chill out zónách. A nechybělo ani zodpovědné testování na množství alkoholu v krvi. Prostě pecka!

"Během chladných podzimních večerů mě bude hřát, jak parádní léto to letos bylo!"

Na Trnkobraní jsme to roztočili hned dvakrát

Naší první zastávkou byly malebné Vizovice, kde jsme spolu 16. a 17. srpna strávili hned dva dny plné muziky a srandy. Kromě koncertů jste si užili vizovický folklór v podobě místních rčení vážící se k alkoholu. V našem stanu se vás po oba dny sešlo tolik, že skoro praskal ve švech! Atrakce a soutěže si vyzkoušelo zhruba 350 z vás, což je oproti loňskému Trnkobraní dvojnásobek.

Na alkohol se vás o víkendu přišlo otestovat kolem pěti stovek, což je taky šťavnaté číslo. Letos do mého stanu poprvé přicházeli i odjíždějící řidiči, kteří testovali, zda mohou v klidu vyrazit domů. Ti, kteří si správně tipnuli, že nadýchají nulu, ode mě dostali dárek a mohli se vyfotit do síně slávy. Mám radost, že už na Trnkobraní se síň slávy zaplnila zodpovědnými tvářemi.

 

pijtesmirou 2019 Trnkobraní 

 

Pohoda, klídek a alkoholtestery ve Velkém Březnu

31. srpna otevřel své brány pivovar ve Velkém Březnu a bylo u toho několik skvělých kapel, litry zlatavého moku a samozřejmě i já. Naši stylovou safari zónu jste mohli najít o něco dál od pódia u zadního vstupu – byl tam příjemný klídek, chill a ideální podmínky na pokec na sedacích pytlech.

 

 

Příjemně jste mě potěšili ve vědomostním kvízu, kde vaše znalosti zářily ještě víc než v loňských letech. Zasoutěžilo si zhruba 90 odvážlivců a až do desáté večerní si přišlo alkohol otestovat 200 zodpovědňáků.


Párty ve Starobrnu nezastavil ani liják

Na den otevřených dveří v pivovaru Starobrno jsem 7. září vyrazil lehce nervózní, protože rosničky věštily pořádné lijáky. Kolem jedné hodiny skutečně začaly padat trakaře, jenže to vás nezastavilo! Na koncertech jste pařili jako diví a i v našem deštném pralese jste vesele soutěžili. Dokonce jsem musel se svou partou dotisknout balíček soutěžních karet!

Za jedno odpoledne si vás za zvuku kapek deště zasoutěžilo kolem osmdesáti a zhruba stejný počet se přišel otestovat na alkohol – což je super číslo na to, že se akce konala v centru Brna, odkud se jezdí šalinou. Brňáci jsou prostě zodpovědní!

 

pijtesmirou tričko 2019 DOD Starobrno 

 

V Krušovicích jsme se bavili doslova královsky

Na krásně zelené louce za pivovarem byl z našeho stanu parádní výhled přímo na pódium. Na to, že šlo „jenom” o den otevřených dveří v pivovaru, připomínala akce velkolepý festival s obřím roztancovaným davem.

Naše atrakce jste si užívali hned na několika stanovištích a zasoutěžilo si kolem 120 z vás. Alkohol si přišlo otestovat zhruba 230 lidí – moc mě potěšilo, že kolem večerních hodin dorazila spousta zodpovědných tátů od rodin, kteří se chtěli ujistit, že pojedou domů s alkoholem na nule. A při té příležitosti jsme jim hned rozdali dárky a vyvěsili je do síně slávy.

 

 pijtesmirou 2019

 

Tak zase za rok!

Během chladných podzimních večerů mě bude hřát, jak parádní léto to letos bylo! Díky všem, kteří dorazili do našich stanů v duchu safari – těm, kteří soutěžili, těm, kteří jen odpočívali, ale především těm, kteří se přišli otestovat.

Každým rokem jste čím dál zodpovědnější a z toho mám obrovskou radost. Příští rok pro vás chceme ještě víc vylepšit naši chill out zónu – třeba o slunečníky nebo lehátka. Na viděnou příští léto a pamatujte na mé pravidlo: Dvě piva a dost!