Radku, Marcelo…! Gratulujeme.

Máme za sebou dvě kola pivního kvízu plná záludných otázek, která mnohým znalcům piva přinesla další poznatky z oblasti zdraví a mýtů o pivě. V právě probíhajícím adventním čase se může název naší výhry Vládce dvou piv zdát pohádkový a náš Míra, jako postava z legend. Trošku toho tajemna a dobrodružství dodává našim kvízům správný říz a rostoucí chuť na výhru! Dva nejšikovnější z vás už mají navrženy své designové podtácky a hned jak se uvolní vládní opatření, vychutnají si v oblíbené hospodě i pivka zdarma.

První dvě kola ovládli Marcela s Radkem

Marcela ocení v hospůdkách i příjemný interiér.

Výherkyně prvního kola si ráda posedí na zahrádce, kde si vychutná hlavně pivní speciály, když je hospoda nabízí. Libí se jí možnosti vypuštění dětí na dětské hřiště u zahrádek, nebo naopak příjemné interiérové prostředí. Slabinu v českém pohostinství vnímá v obsluze, která nemusí být vždy dobře naladěna. Naštěstí měla většinou pozitivní zkušenost. Je radost, když vám pivko natočí s úsměvem, co říkáte? Marcela si svou výhru vychutná s manželem, nebo s kamarádkou. K zodpovědnému pití má podobný přístup jako Míra: Dvě a dost!

Radek má jasno: Světlý ležák!

Výherce druhého kola je spokojen s českými hospůdkami a výhru si pravděpodobně vychutná sám, aby měl se svým oblíbeným světlým ležákem tu pravou pohodu. Zodpovědné pití má pro něj jasné mantinely: Před řízením se nepije.

VÝHERCI PRVNÍCH DVOU KOL JSOU JIŽ VLÁDCI. KDO ZVÍTĚZÍ V PROSINCI?

Vstupte do dalšího kola

Kvíz Vládce dvou piv