Světlé zítřky a hořké konce...

První dva měsíce v letošním roce ovládli Vládci Tomáš a Ivo. Gratulujeme k výhře dvou piv a podtácků s vlastním portrétem.


Konec a zvonec, jak často od nás slyšíte, když se něco blíží ke svému závěru. V únoru jsme vybrali posledního výherce dvou pivek a uzavřeli náš pivní kvíz. Doufáme, že jste se z našich témat o vlivu alkoholu na zdraví, mýtů a legend o pivě a i správné „míře“, něco naučili. Všem pivním znalcům děkujeme a gratulujeme, neboť není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.


Lednový výherce Tomáš, se těší na světlé zítřky
České hospody jsou výborné svou atmosférou a dobrý podnik může zkazit jen nepříjemný hostinský, odpověděl na náš dotaz Tomáš. Výhru dvě pivka si vychutná se svou manželkou a pravděpodobně si vybere jedno ze svých oblíbených světlých piv. Zodpovědné pití je takové, kdy si člověk zachová zdravý rozum, jistý krok, a smysl pro humor.


Hořký konec února potěšil Iva
Dobře chlazené a hlavně hořké je jasnou volbou pro posledního Vládce dvou piv, Iva. Stejně jako mnoho z nás se těší, až si opět budeme moci vychutnávat zlatavý mok na zahrádkách a v dobré společnosti, obklopen přáteli i sousedy.


Krátké rozhovory i s posledními výherci si můžete přečíst i na naší FB stránce Pijtesmirou.cz
Ještě jednou děkujeme za vaši účast v pivním kvízu a třeba se někde potkáme na zahrádce, u stolu, na jedno…